O firmie

PCC Energetyka Blachownia Sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczęła działalność w styczniu 1999r., jednak zdobywała doświadczenie w dziedzinie energetyki przemysłowej dużo wcześniej w ramach byłych Zakładów Chemicznych „Blachownia” S.A.

Obecny zakres działalności obejmuje obrót i dystrybucję energii elektrycznej, gazu koksowniczego, azotu sprężonego oraz wytwarzanie i dostawa powietrza sprężonego. Prowadzimy również działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Kędzierzyn-Koźle, polegającą na zbiorowym dostarczaniu wody sanitarnej (zdatnej do picia) oraz zbiorowym odprowadzaniu i oczyszczaniu ścieków bytowych, przemysłowych oraz wód opadowych.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje dostawę wody głębinowej, przemysłowej i obiegowej.

Zakres usług

Poznaj szczegółową ofertę naszych usług

PCC SE

Jesteśmy częścią Grupy PCC

PCC Energetyka Blachownia Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy przemysłowej PCC SE z siedzibą w Duisburgu (Niemcy), działającej w branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakości.